Kamila Markiewicz-Lubańska
Kamila Markiewicz-Lubańskafotografka
fotografka, malarka, stylistyka. „Kobieta renesansu”. Na potrzeby projektów fotogra-ficznych sama rysuje, maluje, szyje, wbija gwoździe i jak trzeba, „przykręca śrubę”.
Ula Balińska
Ula Balińskawizażystka
wizażystka, stylistka. W makijażu fotograficznym nie uznaje kompromisów, perfekcja to Jej drugie imię. Strażniczka porządku na planie zdjęciowym 🙂

Pracujemy bardzo wydajnie, dlatego mnóstwo rzeczy potrafimy zrobić w krótkim czasie. Jesteśmy wszechstronnie uzdolnieni i większość prac robimy sami a kiedy pracy jest zbyt wiele, wspomagamy się zaprzyjaźnionymi firmami z różnych dziedzin, z którymi od lat współpracujemy. Nie obiecujemy, że wykonamy coś „na wczoraj”, ale zawsze odbieramy telefony, czytamy mail’e i dotrzymujemy ustalonych terminów a nasz czas pracy jest wyjątkowo elastyczny.

Nie jesteśmy największą agencją fotograficzną w mieście, nie zatrudniamy też setki fotografów, ani siedziby w centrum. Mamy za to czas dla swoich Klientów i każdego traktujemy indywidualnie i z należytym szacunkiem. Zapraszamy do współpracy duże i małe firmy, osoby prywatne oraz artystów, którzy są nam szczególnie bliscy. Zapraszamy Fundacje i Organizacje Non-Profit z niebanalnymi projektami, Projektantów, którzy są na etapie tworzenia własnych kolekcji oraz tych, którym światowy zgiełk się znudził i szukają spokojnego miejsca do pracy.

Jakość ma dla nas zasadnicze znaczenie. W tych sprawach nie uznajemy kompromisu. Dotyczy  nie  tylko ostatecznego  efektu naszej pracy, ale towarzyszy całemu procesowi. Precyzyjnie i z rozwagą planujemy każdą sesję i starannie się do niej przygotowujemy. Dbamy aby na planie zdjęciowym panował spokój i porządek. Jesteśmy dumni z tego co robimy. Sprawdź nas!

Nasz klient płaci za zamówioną usługę. Nie płaci za nasze biuro w centrum miasta, nie płaci też za nasz lunch w znanej restauracji sushi. Sushi w razie potrzeby robimy na miejscu.